Předmětem plnění veřejné zakázky na stavební práce je kompletní rekonstrukce památkově chráněné vily Johanna Liebiega mladšího, v Liberci v ulici U Tiskárny č. p. 81, Liberec I Staré Město, ČESKÁ REPUBLIKA pro potřeby projektu „Rekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra – Centrum aktivního života“. Jedná se o projekt Integrovaného plánu rozvoje území aglomerace Liberec Jablonec nad Nisou spolufinancovaného z prostředků Evropské unie.

Extended TitleRekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra – stavba
Extended Description

Předmětem plnění veřejné zakázky na stavební práce je kompletní rekonstrukce památkově chráněné vily Johanna Liebiega mladšího, v Liberci v ulici U Tiskárny č. p. 81, Liberec I Staré Město, ČESKÁ REPUBLIKA, pro potřeby projektu „Rekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra – Centrum aktivního života“. Jedná se o projekt Integrovaného plánu rozvoje území aglomerace Liberec Jablonec nad Nisou spolufinancovaného z prostředků Evropské unie.

Publication Date2019-07-19
CountryCzechia
Procurement StatusFuture
TypeNot applicable
Contract TypeWorks
Award CriteriaNot applicable
Value162800000
Organisationstatutární město Liberec
Attention OfIng. Nikola Martinetz
Addressnám. Dr. E. Beneše 1/1
TownLiberec
Postal Code460 59
Phone+420 485243216
Fax+420 485243113
Class Code45000000
Class DescriptionConstruction work
SourceOffice for Official Publications of the European Communities - Tenders electronic daily (Ted)

Related Procurements

Deadline: Aug 30, 2019
Předmětem veřejné zakázky je zateplení budovy Domova pro seniory Malá Čermná včetně výměny starých oken, jež povedou k energetické úspoře. K celému provedení dojde za stálého provozu domova pro seniory.
View more
Deadline: Sep 9, 2019
Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací a souvisejících služeb a dodávek spočívajících v realizaci projektu Snížení energetické náročnosti budov nemocnice Rychnov nad Kněžnou - objekt C - multioborový pavilon...
View more
Deadline: Sep 4, 2019
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v realizaci nové komunikace, obchvatu obce Černíkovice – místní části Domašín, jako přeložky silnice II/321 dle přílohy č. 3 – návrh smlouvy o...
View more