Předmětem plnění veřejné zakázky na stavební práce je kompletní rekonstrukce památkově chráněné vily Johanna Liebiega mladšího, v Liberci v ulici U Tiskárny č. p. 81, Liberec I Staré Město, ČESKÁ REPUBLIKA pro potřeby projektu „Rekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra – Centrum aktivního života“. Jedná se o projekt Integrovaného plánu rozvoje území aglomerace Liberec Jablonec nad Nisou spolufinancovaného z prostředků Evropské unie.

Extended TitleRekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra – stavba
Extended Description

Předmětem plnění veřejné zakázky na stavební práce je kompletní rekonstrukce památkově chráněné vily Johanna Liebiega mladšího, v Liberci v ulici U Tiskárny č. p. 81, Liberec I Staré Město, ČESKÁ REPUBLIKA, pro potřeby projektu „Rekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra – Centrum aktivního života“. Jedná se o projekt Integrovaného plánu rozvoje území aglomerace Liberec Jablonec nad Nisou spolufinancovaného z prostředků Evropské unie.

Publication Date2019-07-19
CountryCzechia
Procurement StatusFuture
TypeNot applicable
Contract TypeWorks
Award CriteriaNot applicable
Value162800000
Organisationstatutární město Liberec
Attention OfIng. Nikola Martinetz
Addressnám. Dr. E. Beneše 1/1
TownLiberec
Postal Code460 59
Phone+420 485243216
Fax+420 485243113
Class Code45000000
Class DescriptionConstruction work
SourceOffice for Official Publications of the European Communities - Tenders electronic daily (Ted)

Related Procurements

Deadline: Sep 20, 2019
Zadavatel má v úmyslu uzavřít smlouvu o dílo na stavební úpravy stávajících prostorů kláštera a přístavbu vstupu a zázemí pro umístění expozice návštěvnického centra.
View more
Deadline: Sep 27, 2019
Předmětem veřejné zakázky je výběr zhotovitele stavebních prací pro rekonstrukci silnice II/288 Podbozkov – Cimbál, která začíná v křižovatce se silnicí II/289 (provozní staničení II/288 je km 10,463) a končí...
View more
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem antineovaskularizačních látek po dobu 4 let dle aktuálních potřeb účastníků společného zadávání.
View more