Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky diagnostik pro vyšetřování proteinů validovanými metodami s výpůjčkou plně automatizovaného analyzátoru na principu nefelometrie pro Centrální laboratoře NCB – laboratoř klinické chemie, hematologie a imunologie, pracoviště imunologie.

Extended TitleDodávky diagnostik pro vyšetřování proteinů validovanými metodami
Extended Description

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky diagnostik pro vyšetřování proteinů validovanými metodami s výpůjčkou plně automatizovaného analyzátoru na principu nefelometrie pro Centrální laboratoře NCB – laboratoř klinické chemie, hematologie a imunologie, pracoviště imunologie.

Publication Date2018-04-10
CountryCzech Republic
Procurement StatusAwarded
TypeOpen procedure
Contract TypeSupplies
Award CriteriaLowest price
Value5116283.00
OrganisationNemocnice České Budějovice, a.s.
Attention OfMgr. Jana Kocourková
AddressBoženy Němcové 585/54
TownČeské Budějovice
Postal Code370 01
Phone+420 702209759
Class Code33124000
Class DescriptionDiagnostics and radiodiagnostic devices and supplies
SourceOffice for Official Publications of the European Communities - Tenders electronic daily (Ted)

Related Procurements

Deadline: Jul 2, 2018
The GSA has under its mandate to operate the Galileo Security Monitoring Centre (“GSMC”), having its main site in France, near Paris and its backup site near Madrid, Spain. One...
View more
Deadline: Jun 21, 2018
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v kompozitním zesílení železobetonových stěn všech spojovacích krčků mezi objekty A i B včetně injektáže podloží ve vojenském ubytovacím zařízení Chodská v Brně.
View more
Deadline: Jun 13, 2018
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce stávajícího objektu průmyslové haly, který bude uzpůsoben pro potřeby muzea automobilů Tatra. Jedná se o objekt obdélníkového tvaru se sedlovými střechami. Nosnou konstrukci tvoří ocelový...
View more